Tradice a hodnoty

Matteo Bertacchini Technologie výrobků Baxi v oboru vytápění se dlouholetým vývojem přirozeně mění, avšak hlavní poslání a cíle zůstávájí do budoucna stále stejné - nabídnout zákazníkům nejlepší řešení tam, kde je hlavním požadavkem zajištění tepelného komfortu. Právě proto se bude Baxi ve svých obchodních aktivitách i nadále držet svých tradičních hodnot:

  • Zákazník na prvním místě– maximální zaměření na požadavky našich koncových zákazníků a spolupracujících techniků s cílem uspokojit jejich potřebu tepelného komfortu v kombinaci se spolehlivým výrobkem.
  • Nabídka širokého spektra výrobků– orientace na komplexní řešení různých potřeb z oblasti výroby teplé vody, topení a klimatizace.
  • Priorita úspory energie– prosazovat technologický vývoj produktů, splňující požadavky nových přísnějších předpisů v oblasti vyšší účinnosti, úspory energie a s tím spojeného výsledného ekonomického přínosu.
  • Neustálý rozvoj distribuční a servisní sítě – důsledná snaha o neustálý rozvoj naší sítě autorizovaných servisních středisek zaručující uživatelům rychlý a odborný servisní zásah za co nejnižší možné náklady.

Baxi tedy byl, je a nadále zůstane v každém ohledu váš partner pro naplnění základní lidské potřeby a tou je špičková úroveň tepelného pohodlí.

Děkujeme všem, co nám dali, dávají a budou dávat svojí důvěru. Jsme za to vděční a věříme, že naše spolupráce bude pro všechny úspěšná.

MB