Fancoily

V případě konvektorů (Fancoilů) je teplo do prostoru předáváno prouděním (konvekcí), které je u fancoilů BAXI podpořeno účinným ventilátorem s velmi tichým chodem. 
Tepelné pohody prostředí lze tedy docílit mnohem rychleji než v případě radiátorů nebo podlahového topení. 
Výměníky fancoilů jsou konstruovány pro kombinace s moderními nízkoteplotními zdroji tepla, jako jsou kondenzační plynové kotle nebo tepelná čerpadla, kde lze naplno využít i možnost chlazení.

 

IQWH - Fancoil nástěnný

Nástěnný Fancoil pro systémy vytápění a chlazení, ideální řešení pro obytné i komerční prostředí. Instalace nad velké prosklené plochy, vstupní dveře.

Prohlédnout

IQF - Fancoil parapetní/podstropní

Jak napovídá název, designové konvektorové jednotky BAXI IQF lze instalovat v obytných i komerčních prostorech na zeď, většinou pod okenní parapet. Možná je i vodorovná instalace na strop místnosti.

Prohlédnout

IQK - Fancoil kazetový

Kazetový fancoil BAXI IQK je vhodný pro instalaci do podhledů nebo do průmyslových prostor k zavěšení na stropní konstrukci.

Prohlédnout

IQD - Fancoil kanálový

Kanálový fancoil IQD je konstruován pro vestavbu do podhledů, sádrokartonových příček nebo k možnému obkladu. Lze doplnit designovou výdechovou mřížkou dle interiérových požadavků.

Prohlédnout