Řešení pro SVJ a bytová družstva

Stavebnice kaskádové kotelny s regulací 2 topných okruhů a TV

  • modulovaný výkon 5,4 – 97,4 kW,
  • energetická účinnost **** (92/42/CEE) s ekologickým spalováním – třída NOx5 (NOx < 70 mg/kWh)

Jak asi víte, náklady spojené s výrobou tepla stále rostou. A problémy ohledně rostoucích nákladů jsou ještě výraznější tehdy, kdy je váš dům závislý na dálkovém vytápění (teplárna nebo bloková kotelna pro více objektů). V takových případech jsou kontrola a regulace nákladů na vytápění a přípravy teplé vody velmi omezené. Vlivem starých rozvodů a kolektorů není ani možné plně využít výhod, které nové technologie moderních zdrojů tepla nabízejí.

Proto pokud to podmínky stavby dovolují, doporučujeme zřízení vlastní domovní kotelny, jejíž způsob provozu může uživatel přizpůsobit přesně na míru svým požadavkům a maximálně tak optimalizovat provozní náklady. Pro takový případ Vám značka Baxi nabízí to nejlepší řešeni: technologie kaskádové kotelny. Jedná se dle konkrétního případu o sestavu dvou až tří kondenzačních kotlů o různých výkonech, řízených kvalitním nadřazeným regulačním systémem značky Siemens.Kaskádové kotelny lze doplnit o vzdálenou správu po internetu webserver  OZW 672 nebo sadu poruchové signalizace pro zdroje tepla KOTELNÍK 1 .

baxi-kaskada-01

Toto řešení je ideální pro menší až středně velké bytové domy, kde se jejich vlastníci resp. uživatelé mohou osamostatnit ze závislosti na dodávkách centrálního zásobování teplem. Pokud o takovéto změně reálně uvažujete, neváhejte nás kontaktovat. Rádi za Vámi přijedeme a poskytneme maximální podporu v oblastech projektování, realizaci takového zařízení a poradenství v oblasti financovaní, včetně výpočtu návratnosti vložené investice.

Luna Duo-tec MP+

Ideální do kaskádových kotelen, 35 až 150 kW

Prohlédnout

Interface OCI 345

Modul pro komunikaci kotlů v kaskádě

Prohlédnout

UBVT 300 SC

Energetická třída TV C

Prohlédnout

UBVT 400 SC

Energetická třída TV C

Prohlédnout

UB 800 DC

Nepřímoohřevný zásobník s dvojitou spirálou

Prohlédnout

UB 1000 DC

Nepřímoohřevný zásobník s dvojitou spirálou

Prohlédnout