Plynové kotle BAXI

Informace a rady

Kotlům značky BAXI pevně veříme! I proto vám nabízíme prodlouženou záruku na 5 let

Garantovaná prodloužená záruka na 5 let

13. dubna 2016

S plynovými kotli BAXI dostáváte zároveň výrobek špičkové kvality na trhu s tepelnou technologií. Velmi důležitým předpokladem pro mnohaletou bezproblémovou funkci našeho kotle je však pravidelná, co nejdéle trvající profesionální péče a dohled nad zachováním jeho základních parametrů. Právě s tímto cílem a vyjádřením naší důvěry ke kvalitě výrobků BAXI vám můžeme nabídnout program prodloužené zaruky na 5 let, tedy tři roky nad rámec zákonného poskytovaní běžné záruky.

Využijte s vybranými plynovými kotly BAXI různé formy evropských dotací!

Využijte různé formy evropských dotací s kotli BAXI!

12. dubna 2016

Vedle nabídky špičkové technologie plynových kotlů BAXI máte možnost získat s těmito produkty rovněž finanční podporu z evropských fondů formou dotací za předpokladu splnění určitých předpokladů.

Ekvitermní regulace

Ekvitermní regulace

30. března 2016

Všechny moderní plynové kotle BAXI dnes nabízejí tzv. ekvitermní logiku. Znamená to, že umějí komunikovat s vnější sondou a nabízejí tak k využití principy ekvitermní regulace. Ta se díky tomu stává určitým standardem v regulování vytápění a přináší nejvyšší komfort do vašeho bydlení. O tom jak tato regulace funguje si přečtěte v tomto článku.

Jak se starat o plynový kotel

Jak se starat o plynový kotel

30. března 2016

Plynový kotel je sofistikované elektrické zařízení, které spaluje plyn, mění se v něm teplota i režimy provozu, zapíná, vypíná, v zimě pracuje několik hodin denně. O toto zařízení je potřeba se starat! Je to jako s autem...

Základy problematiky plynového vytápění a ohřevu vody

Základy problematiky plynového vytápění a ohřevu vody

30. března 2016

Plynové kondenzační kotle Baxi jsou vhodné jak pro malé byty, tak i pro velké rodinné domy díky svému výkonovému rozsahu, který dosahuje až 1 : 10, tedy např. 2,4 – 24 kW. Při rozhodování jaký kotel bude „TEN VHODNÝ“ pro daný objekt je základem spokojenosti budoucího uživatele.

Jaký kotel bude ten správný?

Jak správně vybrat vhodný kotel?

16. března 2016

Vlastní charakteristiku a výběr správného kotle ovlivňuje celá řada faktorů. Právě z tohoto důvodu je velmi důležité, aby typ kotle například pro rodinný dům nebo bytovou jednotku navrhnul a schválil  projektant TZB nebo odborná firma TZB. Pokud se však investor bude při výběru spoléhat na vlastní zkušenosti, měl by při výběru a posouzení situace zvážit alespoň následující faktory.

Tipy, jak ušetřit na vytápění a ohřevu vody

Tipy, jak ušetřit na vytápění a ohřevu vody

16. března 2016

Žít moderně a komfortně znamená stejně tak žít úsporně. Úspory lze hledat v každé oblasti lidského života, bydlení nevyjímaje a konkrétně vytápění je na tomto seznamu mezi nejvyznamnějšími. Výrobce tepelné technologie Baxi se snaží navrhovat a vyvíjet systémy, které se těmito trendy řídí. I proto předkládá několik užitečných rad, které napomohou uspořit nezanedbatelné prostředky.

Aqua-therm Praha 2016

Aqua-therm Praha 2016

7. března 2016
BAXI PLATINUM umí 1:10

BAXI PLATINUM umí 1:10

21. května 2012

Plynule řízený výkon plynového kondenzačního kotle je základním předpokladem energeticky, a tedy i nákladově úsporného provozu. Čím méně startů v provozu kotle, tím lépe.

Nejbližší servisní místo

BDR Thermea (Czech republic) s.r.o.

Jeseniova 2770/56
130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 627
Email: baxi@bdrthermea.cz