Reference

V České republice působí značka BAXI již od roku 2002. Za tuto dobu jsme dodali a instalovali více než 100.000 plynových kotlů v bytech a rodinných domech a uvedli do provozu více než 2.000 kotelen. Zde uvádíme některé naše vybrané reference:

Komerční objekty - Hotel Golf Resort Olomouc

Hotel se nachází v blízkosti moravské metropole v podhůří Oderských vrchů. Vytápění a teplou vodu pro objekt zajišťuje kaskáda tří kondenzačních kotlů Luna Duo-tec MP 1.90.  

Komerční objekty - Wellnes hotel Pod Kyčmolem

V roce 2013 postavený čtyřhvězdičkový wellnes hotel v blízkosti Chráněné krajinné oblasti Beskyd a Národní přírodní rezervace Mionší. O tepelný komfort a příjemnou vodu v bazénu se starají tři kondenzační kotle Luna Duo-tec MP 1.110 a 10 solárních panelů.

Komerční objekty - Autosalon SEAT

Autosalon společnosti CAR POINT v Tuchoměřicích - v zázemí prodejny jsou instalované tři závěsné kondenzační kotle Luna Duo-tec MP+ 1.110 o celkovém výkonu 300 kW.

Komerční objekty - Apartmány Hubertus, Karlova Studánka

Objekt stojí na úpatí nejvyšší hory Moravy - Praděd. Bytový komplex v nezaměnitelném architektonickém stylu nabízí 34 apartmánů s kotli Luna3 Comfort 1.240 Fi s připojeným 125-ti litrovým zásobníkem.

Veřejné stavby - Hospital Kuks

Významná barokní stavba, která prošla rozsáhlou a náročnou rekonstrukcí. Pro veřejnost byla znovu otevřena v březnu roku 2015. V zázemí objektu byla instalována kaskáda kondenzačních kotlů Luna Duo-tec MP 1.90 a 1.110.

Bytové domy - Ostrava-Heřmanice

V Ostravě-Heřmanicích bylo v roce 2009 vybudováno 15 moderních bytových domů se 132 byty. V každém z těchto bytů je instalovaný kotel Nuvola3 Comfort 240 Fi se zabudovaným nerezovým zásobníkem.

Škola - Gymnázium Jeseník

Vytápění celé budovy gymnázia zajišťuje kaskáda tří stacionárních kondenzačních kotlů Power HT 1.1500.

Veřejné stavby - Multifunkční sál Ostřešany

Nový víceúčelový kulturní dům v Ostřešanech u Pardubic. Vytápění objektu zajišťuje kaskáda 3 kondenzačních kotlů Luna Duo-tec MP 1.70.

Veřejné stavby - Zimní stadion Ludvíka Koška v Turnově

Moderní zimní stadion v Turnově byl slavnostně otevřen koncem října 2015. V objektu je instalovaná kaskáda dvou kondenzačních kotlů Luna Duo-tec MP 1.110.

Veřejné stavby - Úřad Práce ČR - Tábor

Dvoukřídlá budova úřadu je vytápěna kaskádou šesti kondenzačních kotlů Luna Duo-Tec MP 1.90 o celkovém výkonu 510 kW.